خدمات تخصصی
کاشت مو و ابرو
پرداخت نقد و اقساط

شرایط پرداخت متنوع

همراه با پک بعد از کاشت

یک جلسه مزوتراپی رایگان

در هتل های مشهد

اقامت رایگان برای مسافرین

کاشت مو

کاشت ابرو

کاشت ریش

مشاوره رایگان کاشت مو و ابرو

جهت تماس مشاورین کلینیک با شما، فرم زیر را تکمیل نمایید.

"*" indicates required fields

نام*

نمونه کارهای کاشت در کلینیک تندیس

طراحی خط رویش توسط متخصص پوست و مو

خط رویش مو در واقع مرز بین موهای سر و پوست صورت است که نقش مهمی در ظاهر فرد دارد. خط رویش مو در مردان اغلب با افزایش سن به سمت عقب حرکت می‌کند (الگوی طاسی و ریزش موی مردانه)، در حالی که در زنان خط رویش مو معمولاً ثابت می‌ماند. یکی از مراحل مهم در کاشت مو، طراحی خط رویش موی طبیعی است. طراحی خط رویش مو باید متناسب با سن و جنسیت فرد باشد و به گونه‌ای طراحی شود که با مو و صورت فرد، هماهنگی داشته باشد. خط رویش مو توسط متخصص پوست و مو انجام می شود.

اسکن و آنالیز کامپیوتری مو

❊ بررسی گرافت های بانک مو از نظر ضخامت و تعداد تار مو

❊ درصد چربی پوست

❊ کشش پوستی

❊ رطوبت پوست

❊ رنگدانه های مو

گروه پزشکان کلینیک تخصصی تندیس

دکتر وحید مشایخی

فوق تخصص پوست و مو

دکترعلیرضا علی حسینی

متخصص پوست و مو

دکتر شهاب فعلی

متخصص پوست و مو

دکتر رضا محرابی

متخصص پوست و مو

احتمالا می پرسید که ....

هزینه کاشت مو با توجه به روش کاشت مو و میزان وسعت طاسی سر مشخص میشود. برای تعیین هزینه دقیق کاشت مو خود می توانید یا از طریق شبکه های مجازی عکس ارسال کنید یا برای ویزیت حضوری رایگان اقدام کنید.

معمولا متخصصین سن خاصی را برای “کاشت مو” مد نظر قرار نمی دهند، اما سن معمول بالای 22 سال است ولی همان طور که گفته شد متناسب با شرایط فرد متقاضی و عوامل ژنتیکی این عمل صورت خواهد گرفت . مهم تر از سن , الگوی طاسی و علت ریزش مو ها است . البته در سنین پایین تر با مشورت پزشک متخصص و توصیه های لازم، متقاضی مورد راهنمایی لازم قرار می گیرد .
یکی از شرایط کاشت مو انجام آزمایش های ویژه تحت نظر متخصص است ، که “پزشک متخصص کاشت مو” از وضعیت سلامت متقاضی مطلع شود . بعضی بیماری های پوستی نیز موارد منع کاشت مو هستند . یکی دیگر از شرایط کاشت مو الگوی طاسی مشخص با بانک موی قابل قبول است .
در کلینیک تخصصی کاشت موی تندیس سلامت، چون تیم پزشکی “متخصص خدمات کاشت مو” را انجام میدهد ، کاشت مو به مدت ۸ الی ۱۲ ساعت انجام می شود که بخشی از آن مربوط به برداشت مو از محل مورد نظر می باشد و بخشی دیگر مربوط به کاشت مو در منطقه پیوند است.
کاشت مو طبیعی در واقع ” یک عمل زیبایی برای جابجا کردن موهای شما از ناحیه پشت سر(بانک مو) به بخشهای کم پشت و طاس است که توسط تیم پزشکی انجام می شود . هنر یک متخصص کاشت مو این است که بیشترین میزان مویی که میشود از ناحیه پشت سر قرض گرفت را برداشته و درمناسب ترین نواحی سر کاشت کند تا بیشترین جلوه را داشته باشد. بدیهی است که در این پروسه جابجایی، تلاش می شود تا موها صدمه نبینند، میزان پیوند موها به حداکثر برسد، به ناحیه برداشت و کاشت آسیبی نرسد، و نیز طبیعی ترین خط رویش ایجاد می شود.
انجام انواع روش های کاشت مو -Micro-SUT-FIT-FUT ترکیبی و فوق ترکیبی ، میکروگرافت ، Micro.. با توجه به میزان طاسی و بانک مو
انجام انواع روش های کاشت مو -Micro-SUT-FIT-FUT ترکیبی و فوق ترکیبی ، میکروگرافت ، Micro.. با توجه به میزان طاسی و بانک مو
در مراجعه های حضوری و ویزیت قبل از کاشت این امکان فراهم شده است که از بانک مو فرد اسکن و آنالیز رایگان صورت گیرد و مشاوره بهتری نسبت به وضعیت بانک مو متقاضی و نتیجه کاشت داده شود.
ویژگی های اسکن مو:

 

  • بررسی گرافت های بانک مو
  • از نظر ضخامت و تعداد تار مو
  • درصد چربی پوست ، رطوبت ، کشش پوستی و رنگدانه های مو